Manicure Hybrydowy

Manicure Hybrydowy wiedzie już od wielu lat prym wśród Klientów. Polega on na pomalowaniu paznokci (po uprzednim ich przygotowaniu tak jak w Manicure Klasycznym lub Manicure Biologicznym) specjalnym lakierem hybrydowym, który łączy w sobie właściwości zwykłego lakieru i żelu, utwardzanego w lampie LED. Lakier hybrydowy nie odpryskuje, jest odporny na urazy, ma piękny kolor, wysoki połysk, nie zostawia smug i pozostaje na paznokciach od około 2 do nawet 3 tygodni. Manicure hybrydowy jest całkowicie bezpieczny. Niemniej jednak zdarzają się słabe płytki paznokciowe i wówczas wskazane są przerwy co jakiś czas oraz zastosowanie bazy proteinowej dedykowanej do słabych paznokci bądź zastosowanie dodatkowej, uelastyczniającej bazy. Po wykonaniu manicure hybrydowego lakier jest od razu suchy i odporny na uszkodzenia. Nie trzeba tracić czasu zwłaszcza zimą czekając aż lakier wyschnie. Manicure hybrydowy również jest zakończony wmasowaniem oliwki w skórki i wtarciem kremu pielęgnacyjnego w dłonie. Istnieje możliwość wykonania manicure hybrydowego french oraz przeróżnych zdobień w zależności od preferencji Klientki. W salonie dostępnych jest około 200 kolorów lakierów hybrydowych, także każdy znajdzie coś dla siebie.
Koszt manicure hybrydowego to: 60 zł.

Aplikacja lakieru hybrydowego

Przed nałożeniem lakieru hybrydowego na płytkę musi zostać ona odpowiednio przygotowana. Najważniejszym elementem jest poprawne odtłuszczenie płytki gdyż nie każdy lakier hybrydowy wymaga uprzedniego zmatowienia. Przygotowywanie płytki paznokcia zaczynamy od zmycia lakieru bądź zdjęcia starej hybrydy. Następnie nadajemy paznokciom odpowiedni kształt, wycinamy lub odpychamy skórki, zwracając szczególną uwagę na to, żeby płytka została dokładnie wyczyszczona z obrąbka naskórowego, który znajduje się pod skórką paznokcia, przylega do płytki i jest bezbarwnym, złuszczającym się naskórkiem. Jeżeli tego nie zrobimy lakier po pomalowaniu może się zapowietrzyć co będzie skutkowało krótszą trwałością lakieru. Następnie bardzo delikatnie matujemy płytkę bloczkiem lub pilniczkiem do naturalnej płytki. Kolejny krok to dokładne odtłuszczenie/wysuszenie płytki za pomocą specjalnego preparatu zawierającego alkohol. Kiedy paznokieć jest już gotowy nakładamy bazę, 2 cienkie warstwy wybranego koloru i top nawierzchniowy. Każdą z warstw utwardzamy w lampie zwracając uwagę na to, żeby palce były prosto ułożone. Unikniemy w ten sposób zalania skórek. Produkt podczas nakładania ma formę płynną, zastyga dopiero po włożeniu dłoni do lampy. Baza powoduje przyczepność produktu do płytki, można ją porównać do fundamentu, który jest podstawą. Top natomiast pełni funkcję nabłyszczającą i chroniącą lakier. Podczas malowania paznokci należy pamiętać, że pozostaje lepka warstwa dyspersyjna po wyjęciu paznokci z lampy. W związku z tym trzeba uważać, żeby nie dotknąć paznokciami np. do swetra gdyż naniesiemy w ten sposób na lakier włoski, które ciężko się usuwa. Jeżeli Klientka ma słabe paznokcie można użyć bazy proteinowej. Dostępne są również bazy budujące dzięki którym można naprawić kształt paznokcia i zwiększyć trwałość lakieru a nawet przedłużyć go o kilka milimetrów. Obecnie są dostępne dwa rodzaje topów z przemywaniem i bez przemywania tzw. „no wipe”, które nie zostawiają warstwy dyspersyjnej i dlatego nie trzeba ich przecierać.

Usuwanie lakieru hybrydowego

Lakier hybrydowy można usunąć za pomocą dwóch sposobów. Za pomocą frezarki lub rozpuszczając go. W salonie stosujemy metodę rozpuszczania. Na każdy paznokieć po, uprzednim zmatowieniu lakieru, zakładany jest płatek kosmetyczny nasączony w specjalnym preparacie, następnie owijany jest on folią aluminiową. Gdy lakier się rozpuści resztki usuwane są delikatnym drewnianym patyczkiem, żeby uniknąć uszkodzenia płytki.

Przeciwwskazania do manicure hybrydowego

  • Grzybica
  • Drożdzyca
  • Brodawki
  • Stany zapalne i alergiczne
  • Stany infekcyjne

Manicure Hybrydowy Galeria

Manicure Klasyczny

Manicure klasyczny popularny jest zarówno u Pań jak u Panów.

Manicure Biologiczny

Manicure biologiczny przeznaczony jest dla Pań ceniących sobie delikatność i nieinwazyjność.

Manicure Vinylux

Manicure Vinylux zaskoczy nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Manicure Ombre

Manicure Ombre cieszy oko przenikającymi się wzajemnie kolorami.

Manicure Ombre Hybrydowy

Manicure Ombre Hybrydowy cieszy oko przenikającymi się wzajemnie kolorami.

Manicure French

Manicure French to klasyka połączona z elegancją.

Manicure Minx

Manicure Minx dla odważnych kobiet.

Manicure Hybrydowy Ozdobiony Folią Transferową

Manicure Hybrydowy ozdobiony folią transferową daje niesamowity, oryginalny efekt.

Zdobienie Paznokci

Zdobienie paznokci zmienia charakter wykonanego manicure.

Stylizacja Żelem

Stylizacja żelowa jest jedną z metod przedłużania bądź wzmacniania naturalnych paznokci.

Stylizacja Akrylem

Stylizacja akrylowa wydłuża bądź wzmacnia naturalną płytkę.

Manicure Japoński

Manicure Japoński odżywia i wzmacnia naturalną płytkę paznokcia jednocześnie nadając jej blask i połysk.

Manicure SPA

Manicure Spa to relaks i odżywienie dla zmęczonych dłoni.

Manicure Na Ciepło

Manicure na ciepło regeneruje i wzmacnia zniszczone paznokcie.

Kąpiel Parafinowana Dłoni

Kąpiel parafinowa dłoni to rozkosz w zimowe dni i nie tylko.

Reperacja Paznokci

Reparacja paznokci zapobiega konieczności skrócenia wszystkich paznokci w momencie gdy jeden z nich pęknie.

IBX System

IBX System jest to nowy, rewolucyjny produkt, który ma za zadanie chronić nasze paznokcie od środka.